Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2008.   #85
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

@Dejan: ma nemoj ni da mu odgovaraš više. To je čisto majmunisanje, vidiš da ne zna o čemu priča. Ne valja mu VS Exp samo zato što postoje skuplje verzije. Nema čovek ništa konkretno da kaže, šta njemu nedostaje u istom. I moj kompjuter ništa ne valja zato što postoji skuplji. Ma da, važi.

Citat:
Originalno napisao misko
Njih Vista sa stotinu pitanja - traumira, osobama podloznim paranojama podize nivo (sta sam sad zajebo, kako cu ovo, jesam siguran da smijem ovo, ko zna sta ce biti ako stisnem Yes i sl.).
Ako dođe čovek u situaciju da se pojavi UAC, a da ne znaš zašto se pojavio, nisi siguran šta će biti, pa onda je UAC ispunio svoju namenu 100% i jednostavno trebaš da klikneš NO. Pa BAŠ to jeste cilj istog.

Inače, ja jesam pokazao one opcije za fino podešavanje UAC-a, ali to ne znači da ih MORAŠ menjati. Iskreno, ja se ne sećam da li sam nešto menjao. Dalje, UAC se ne javlja baš tako svaki čas kako ti prikazuješ. Ako je za utehu, sa SP1 se javlja manje nego pre, a Win 7 će navodno još da sreže tu pojavu - mislim da MS tu osluškuje reakcije pošto je stvar relativno nova.

Citat:
Originalno napisao ivanhoe
mene Vista nervira, i ako MS krene da me pritiska da odustanem od XP, odoh ja lepo do Apple radnje, ili cu da predjem na neki linux, posto realno sve je to isto sra**, razlike su kozmeticke prirode.
(Nije tebi problem samo Vista, nego bilo šta iz MS. Pa ti stalno ovde pričaš takve priče za MS proizvode, npr. pričao si kako za IIS nema nešto kao URL rewrite i slično. I to je ljudski, da se razumemo. Ni ja ne bi koristio/kupio Mac jer bi se osećao kao najveći snob i pajser. Osim ako baš ne bi morao.)

A kome je Windows tolika muka, pa brate pređite na Linux ili Mac. Povedite i ostale, umesto šta nas smarate kuknjavom već 10 godina, bar da je opravdana toliko.. Pa Linux vam je bar besplatan.

A i OSX može da se tera na PC koliko sam čitao pre. Pa eto burazeru..

I lepo onda možete da nabavite i onog miša sa 1 dugmetom, a ne da se svaki dan maltretirate tipa: jao, šta sad da radim, totalno sam zbunjen, koje dugme da pritisnem, levo ili desno..
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 21. 09. 2008. u 17:59.
degojs je offline   Odgovorite uz citat