Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 04. 2006.   #30
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Standardna prica vecine u Srbiji. Vole da kritikuju a malo ko da zasuce rukave da pomogne. Svi se prave pametni, treba tako, ne treba onako, svi su selektori.

Trenutno, najveci deo oko posla obavljam sam, a pritom jos radim od 9-5, a treba i da ucim ispite. Ovo ne radim zbog bilo kakve finansijske satisfakcije nego zbog toga sto me cini srecnim da pomognem koliko mogu onima kojima je pomoc neophodna.

Covece, neki od vas kritikuju banere, kritikujete dizajn na sajtu, kritikujete organizaciju na sajtu, kao da je to svrha sajta. Slobodan sam da kazem da ni sajt ni baneri nisu toliko losi, ali moze i mnogo bolje i bice. Uskoro ce biti postavljeni Flash baneri. Ja nisam ni rekao da sam dizajner, time se ne bavim, ali moram kada nema ko drugi da napravi banere. Kolega ce napraviti Flash banere kada malo izadje iz guzve.

Jedino je borstale koji je dao opravdanu kritikuju za optimizaciju (iako sam vec bio uradio optimizaciju) predlozio da optimizuje jos vise banere i da mi posalje. To je i uradio. Takodje, i Bluesman se ponudio da da svoj doprinos za SMS naplatu sto cemo i da uradimo vrlo brzo.

Neki ljudi ce pre na sajt staviti Google uradio ovo ili uradio ono nego da napisu nesto o ovom projektu. Naravno, da ne govorim za one koji stavljaju iskljucivo ono za sta imaju finansijske koristi sto od ovog projekta ne mogu da ocekuju.

Dajte ljudi, radite nesto korisno i konstruktivno u zivotu a nemojte samo da kritikujete pogotovo ne nesto sto ima humanitarnu svrhu.

To vam je isto kao odete u prostorije neke humanitarne organizacije koja je uspesna, pomaze ljudima i imate da izjavite kako im poslovni prostor nije lep, kako nisu u centru, kako niste dobili posluzenje...Razdvojte sumu od drveca.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat