Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 01. 2012.   #41
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao kickloop Pogledajte poruku
^ Kako bre "period školovanja služi za ispoljavanje afiniteta"?!? Pa mene su tokom celog školovanja i pola fakulteta zanimale samo žene.
Pa onda se potpuno slažemo: tvoj afinitet su bile žene (pretpostavljam i da si bio uspešan u tome s obzirom da te držalo toliko dugo, kao i da si tokom vremena dosta usavršio svoju veštinu - bolje ribe, lakše smuvaš itd, sve kao i u bilo kojoj drugoj oblasti ljudske delatnosti). Međutim, mali problem sa suknjarenjem je u tome što se prilično slabo plaća...

Šalu na stranu, sigurno si morao nakon tog perioda da uložiš neko vreme i dosta rada da bi došao na tačku na kojoj su ostali bili nakon fakulteta ili čak nakon srednje (ja sam npr. dosta kodirao već tokom srednje, iako je i naš nastavni program bio isti kao tvoj). Opet, ne pričam o diplomama (ni sam ih nemam), već o praktičnom znanju koje si u stanju da demonstriraš.

@Bug: Tvoje pitanje za izbor između osobe A bez škole a sa iskustvom i osobe B sa školom i bez iskustva je toliko hipotetičko da ne zavređuje odgovor. Niko normalan (a nisam sreo ni nenormalne koji to rade, a sreo sam ih dosta) u IT-ju ne zapošljava samo na osnovu CV-ja.
__________________
blog

Poslednja izmena od jablan : 14. 01. 2012. u 08:53.
jablan je offline   Odgovorite uz citat