Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 05. 2007.   #10
Djuki
profesionalac
Professional
 
Avatar Djuki
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Pancevo
Poruke: 251
Hvala: 60
47 "Hvala" u 34 poruka
Djuki is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Djuki Pošaljite poruku preko Skype™ za Djuki
Default

Citat:
Originalno napisao bojan_bozovic Pogledajte poruku
Moguce, ali nije bitno, jer je ovo ogovaranje i nista vise. Da je doticni gospodin ovde zatrazio recenziju, pa da razumem "to i to ne valja i moglo bi se mnogo bolje izvesti". Za svaki los sajt na internetu mozete da napisete sto i za taj gore. Gubljenje vremena.
Čovek se reklamira u e-magazinu preko cele strane, tako da se link sajta o kojem polemišemo nalazi na reklami koja košta oko 1000 evra. Ako je neko GURU menadžer, onda on mora da zna da web sajt ima značajnu ulogu u PR-u, a ako to ne zna onda on ne može biti GURU. Ovde se ne radi o tome da pljujemo web sajt nego sam jednostavno protiv toga da ljudi sami sebe uzdižu na nivo koji nisu dosegli. Nema sumlje da iza ovog čoveka stoje rezultati (e-magazin, mobilni magazin, neka reklamna agencija), ali mislim da ako je neko vrhunski menadžer neže da reklamira nezavršeni sajt, bez sadržaja. Pa za jednu tu reklamu, a bilo ih je dosta, mogao je da plati vrhunski sajt, a u Srbiji mozda i par sajtova.

Ja lično kada vidim ovakav sajt nikada ne bih kupio ovu knjigu, jer zna se ko su GURU menadžeri: Kjel A. Nordstrom, Jonas Riderstrale ili Guy Kawasaki.
__________________
Blog | Facebook | Twitter | PHP Srbija
Djuki je offline