Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 06. 2009.   #50
pkrstic
profesionalac
Qualified
 
Avatar pkrstic
 
Datum učlanjenja: 06.09.2007
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 109
Hvala: 21
11 "Hvala" u 11 poruka
pkrstic is on a distinguished road
Default

Kao sto pedjaa rece, ovde nema nepoznate, jer se svi poznaju (medjusobno):

izvor: http://www.agitprop.rs/o-agenciji/lazar-boskovic.html
Citat:
Društveni angažman:

- Član-osnivač Skupštine Registra nacionalnog Internet domena Srbije - od 2006...
Samo pokazuje da sve ovo funkcionise srpski redovno i uobicajeno. Ako je islo bez tendera to je onda znaci uradjeno za sumu do 200k din (bilo ranije, sad neznam koliko je). Ako je za vecu sumu onda bi moralo ici na tender ako nije onda je to krivicno delo.

Ako neko zna bolje neka me ispravi i povuci cu sve sto sam rekao.

Druga stvar koja mi smeta, je da umesto olaksaju registraciju domena, i da se isti kupuje preko interneta, sto neko rece na dva klika, oni daju pare na ovaku brljotinu.

Nema cljne grupe kojoj treba internet i koja razmislja o redovnom sexu uz RS domen. Da budem iskren svima nam treba redovan sex, ali to je relativno koliko je to cesto

Ali ako je ciljna grupa 20-30 godina (kao onaj na slici) i da njima treba obrazovanje (u ovoj reklami nema ni O od obrazovanja) u pogledu toga kako da kupe domen... onda su ovo bacene pare.

Voleo bih da mi pokazete jednu osobu ovog uzrasta koja ne zna kako se kupuje domen ili nekog koga ce da pita gde da kupi. Mnogo veci problem toj osobi je kako ce da kupi domen i da li ce biti dovoljno motivisan da prodje kroz relativno dugu proceduru kupovine .rs domena ili ce otici kod druga koji ima karticu i pazariti neki lako dostopan tld.

Na kraju ce opet crnogorci da profitiraju u celoj prici, jer njihov ME zvuci mnogo zabavnije od in.rs i rs, jednoj osobi koja bi htela domen iz zabave.

cak bi cela kampanja bolje zvucala da je na .me domenu ZELI.ME - REDOVAN SEX

slazem se sa vecinom da je ovo sa sexom vrlo vulgarno, najblaze receno, a spominjanje facebooka je vrlo nepromisljeno, jer tih starosti od 20-30 ima najvise na FB, i ne vidim da ce ih ova reklama ubediti da registruju neki domen, jer su na FB najvise zbog redovnog sexa. Registrovati domen (i sajt) i odrzavati isti, znaci udaljiti se od FB, znaci i od RS (redovnog sexa).

Onaj koji je pravio rekalmu se lepo omastio, a na kraju posle svih kritika, ce da naplati izmenu reklame i izradu nove.
pkrstic je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" pkrstic za poruku: