Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 03. 2009.   #15
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Inače evo ti pregled traffic sources za DPT
...
4. adriatek
5. balkan cash
6. adriatek losa iskustva

Dakle, na vašu žalost, dosta ljudi koji pretražuju ove termine završe na ovom forumu. Meni to ne pričinjava zadovoljstvo, dovoljno mi je bilo ovo: Search Google: balkan cash

Od tada je prošlo mnogo vremena i nisam zlopamtilo, ali ti si baš kao terijer, ne znaš da pustiš... zato molim te nemoj da mi oduzimaš vreme da se angažujem sa adriatek isto kao za Search Google: balkan cash. A šta treba da uradiš? Pa, ništa... baš ništa... samo da ne smaraš i spamuješ i to je dovoljno.

Vrlo dobro znaš razlog zašto si bio banovan prošli put, to nije zbog toga što ti "želiš" da odgovoriš već zato što odgovaraš na neprimeran način, i jedini ti je argumen bio uvreda drugihi učesnika. Zato si bio banovan, i veruj mi, ako nastaviš tako opet ćeš biti banovan iz istih razloga.

BTW, kada već pozivaš na dostavljanje dokaza, ako ti dostaviš dokaz da sam se ja prijavio na vašu mailing listu (naročito sa gmail nalogom) onda ću da ućutim za sva vremena i napraviću sajt izvinimilošeispaosamseljak.com
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat