Tema: SEO eksperti
Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 01. 2007.   #45
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

@Miloje: nema mesta sarkazmu, ja sam na getbrushes (sajt posvecen Photoshop brushes) napisao obican uvodni tekst namenjen prvo i pre svega ljudima. Po svemu sudeci 99% ljudi je mrzelo da ga citaju, ali je zato google istripovao da se moj sajt bavi cetkama, i krenuo da mi prikazuje reklame za frizerski pribor i celicne cetke za skidanje rdje. A to definitivno nije ono sto ja zelim, em ce da mi na text dolaze ljudi koje zanima frizeraj, em ce reklame da smaraju one posetioce koji su dosli na pravo mesto. Minimalne izmene u upotrebi fraza su solidno popravile stvar sa googlom, a mislim da posetioci time nisu narocito osteceni (jasno im je o cemu se radi na sajtu, a ionako ne dolaze radi mojih literalnih kvaliteta, nego da nadju sta im treba.. )

E sad, ja nisam nikakav SEO expert, niti sam dobar copywritter, verujem da bi neki profi pisac to mnogo bolje odradio, pa bi text bio jos prirodniji, a i dalje jasan i googlu.. to je ono cemu se tezi, da text bude jasan masini, a istovremeno prijatnog stila za ljude... s druge strane ako je jasan masini, onda je po nekoj logici razumljiviji i ljudima (mada mozda stilski suvoparan), pogotovo sto ljudi danas svi negde zure, niko nema vremena da cita textove uzivanja radi...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 16. 01. 2007. u 05:24.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat