Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 08. 2007.   #17
xippi
xippster
Master
 
Avatar xippi
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 681
Hvala: 102
138 "Hvala" u 84 poruka
xippi će postati "faca" uskoroxippi će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao mungos Pogledajte poruku
prijavi se na oglas, picajzle upravo i trazimo
hehe
vidis recimo ja se kompletno uklapam u profil koji trazis (5g petljanja sa interfejsom, domaci i straniji klijenti, bla truc i sve ostalo sto ide u cv), ali mi ovo nije interasantno upravo iz one razlike u oglasu meni jako prija da sam sraf u dobroj masini, jer pored toga sto radim sa super ekipom stalno sam zaposlen sto je jako bitna stavka (cela plata na racun, placene sve dazbine). imam da odradim svoj posao i miran sam. ponuda bi morala da bude stvarno jako dobra da bih se odrekao onoga sto sada imam. tako je predpostavljam sa svim profilima pa je valjda zato jako tesko naci nekoga ko stvarno vredi. svi su se oni vec udomili

sto se samog razgovora za posao tice i tu je druga prica. stvar je u tome da ja znam da ja ispunjavam tvoje kriterijume, pitanje je da li ti ispunjavas moja ocekivanja. za cifru bih te pitao u drugoj recenici, jer ako mi nije ok mi nemamo vise o cemu da razgovaramo

gigovi su druga stvar, za to mozemo da se cujemo negde pocetkom novembra

btw ne znam sta imate protiv nalozenih klinaca koji hoce da uce. dovoljno je da je pristojan u fotosopu i da ima zadovoljavajucu vizuelnu estetiku i od njega za 6 meseci dobrog treninga mozes napraviti sasvim pristojnog front end developera. ovo ti kazem iz iskustva
xippi je offline   Odgovorite uz citat