Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 06. 2009.   #30
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mister, a koja je ciljna grupa ove kampanje? Šoferi i automehaničari (bez uvrede za pomenute)? Trebali su onda da uz svaki registrovani domen daju džabe recimo reprint Pirelli kalendara ili playboy duplericu, pa da kompletira čovek radnju: em ima .rs, em ima redovan seks, em ima tapete po garaži... još samo litar vinjaka i vizitke da odštampa i Bog da ga vidi.

Citat:
Jedan od mogućih parametara uspeha ove je recimo broj osoba koje su tokom nje saznale da mogu da postanu vlasnici internet domena sa svojim imenom i prezimenom, a sem toga kako i gde to mogu da urade.
Ja bih baš voleo da upoznam jednoga koji ne zna da može da postane vlasnik .rs domena. Ako zna moja tašta, koju to interesuje koliko i mene pesma evrovizije, onda mislim da nema nepoznanica. Mislim da i Miša Tumbas već zna šta da može da registruje dileja.rs. Takođe mislim da ako neko to i ne zna, on i nije ciljna grupa jer ga očigledno to ni malo ne interesuje niti postoji šansa da ga to zainteresuje.

Svaka kampanja će da ima "neki" uspeh, siguran sam da će i ova da ima neki koji može da se izmeri prostom statistikom, ali aman... redovan seks?

Zamišljam recimo kampanju Vlade za smanjivanje broja propisa (ovo što je Torbica započeo pa se sada vrti po televizijama), i kao neka dobra cica u sexi vešu priča kako ćete sa manjim brojem propisa imati više vremena za redovan seks.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat