Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 03. 2009.   #48
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Aj malo da vratim ovu pricu iz orbite oko Jupitera malo nazad na Zemlju

Mislim da je za nekog ko krece da uci da programira OO vrlo bitno da u startu nauci jednu stvar: kad mu OO koristi, a kad je prakticnije sve zapakovati u jednu metodu koja ce biti efikasna. Takodje mislim da je zgodno da se ucenje krene u nekom jeziku koji je lak, i sa kojim ces moci da dobijas poslove, jer tesko ce neko nesto nauciti citajuci knjige, programiranje se uci tako sto se programira. Tako da je moja preporuka neki od major jezika tipa C# ili cak PHP.

Da me ne shvati niko pogresno, python i ruby su ok jezici, ali su toliko drugaciji od svega ostalog da ce coveku posle biti tesko da predje, a zbog izbora poslova u Srbiji ce zavrsiti radeci ili C# ili Javu ili PHP, pre ili kasnije.
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" ivanhoe za poruku: