Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 11. 2010.   #1
messmedia
novi član
 
Datum učlanjenja: 23.11.2010
Poruke: 5
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
messmedia is on a distinguished road
Default hosting za joomla! sitove

Pozdrav svima.
Novi sam clan, i potpuno nov u svijetu webhostinga, web designa ... ...
Uglavnom, planiram da u Joomla!-i uradim prvenac sajt. No, odluka o hostingu ide malo teze, jer bih volio da je JEFTINO, ada NE OGRANICAVA PUNO! :{DD

Opcije su bile iPage, Hostgator ili FatCow.
1. sa vise strana sam dobio/procitao info da je iPage spor, pogotovo kada se radi o bazama.
2. Hostgator generalno hvale, no, malo je skuplji od konkurencije, plus, osnovni paket ima ogranicenje na 1 domen ... ...
3. FatCow - nijesam chuo ni dobre ni lose stvari, a da ih mogu smatrati objektivnim. Medjutim, pogledao sam par site-ova hostovanih na fatcow i interesantno, svaki je kochio pri otvaranju.

Onda sam vidio ovaj: http://webhostingworld.net/index.php Chini se ok, pogledao sam par sajtova tamo hostovanih, ide to prilicno glatko. Imaju osnovni reseller paket od 8 dolara mjesecno koji mi pored unlimited protoka, domena i sl, nudi i do 30 cpanela, sto mi omogucuje i da se malo "rasirim", eventualno.
Da li neko ima iskustva sa webhostingworld.net-om? Pretragom sam provjerio ovaj forum i chini se da ranije nije spominjan ovdje. Ukoliko ga neko koristi ili ga je koristio, molio bih vas za utiske, savjete i sl.
Naravno, ukoliko neko ima nesto drugo da mi preporuchi za moj hosting - shoot!

Hvala unaprijed ...
messmedia je offline   Odgovorite uz citat