Tema: Boropen
Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 08. 2010.   #14
Corporate
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 20.05.2009
Lokacija: Bor, Srbija
Poruke: 83
Hvala: 22
3 "Hvala" u 2 poruka
Corporate is on a distinguished road
Default

Gospodo iz organizacije BITNO čemu tolika žestina? Imate li sponzorske ugovore ili potvrde o sponzorstvu kako ste ih vi nazvali kada su sredstva uplaćivana na devizni racun 00-508-00029012 i takve dve potvrde na 200 i 800 eura, ako već želite o tome da diskutujemo. Nisam smatrao da je to neophodno niti ikoga ovlastio da o tome govori. Postoji zvanično saopštenje- to je važno. Međutim ako želite možemo.

Imate li izvode iz bankovnih računa za organizaciju sa matičnim brojem 117713582 i sa PIB-om 105310886 iz septembra meseca 2008 godine? Imate li ikakve druge i kasnije uplate, angažmane, naplaćene aktivnosti i manifestacije u organizaciji BITNO (koje zaista ne znam čemu služi), od osnivanja pa nadalje?

Ako imate onda sigurno imate dve navedene uplate u zbirnom iznosu od 1000 eura koje je izvrsio u mom odsustvu Mario Mijatović iz Bazela sa svog privatnog kontoa jer su vam sredstva bila podhitno potrebana zbog toga što vas je većina SIGURNIH I VELIKIH SPONZORA isplatila daleko posle BO. Treba li da postavim ugovore/priznanice koje je lično potpisao gospodin Zoran Milojević. Meni bi lično bilo neprijatno da to uradim.

Imate li još primedbi na ovu temu i da li ste zaboravili dikusije na forumima sredinom 2008 na temu promocije? Pisalo se i pričalo nekoliko meseci pa je malo smešno reči da o tome u Boru ne zna niko ništa. To da me obožavate već svi znaju ali ja se time nisam hvalio, majke mi. Mora da ste to opet bili vi.

Treba se probuditi iz te priče, dosta je i ukoliko ne želite ili ne možete da smislite nešto barem nemojte ometati i ometati one koji žele da urade nešto. Da je stvar u domenu želje- opet je vrednija i važnija od tog vašeg "skoro pa ništa" a nije samo priča.

Niko nište ne želi da omalovaži, niko nikom da se zameri. Nikoga nismo prozivali i pljuvali, naprotiv svi su pozvani da učestvuju ravnopravno a ostalo iz ove tužne priče ćete nadam se sami shvatiti.

Voli vas sve vaš Borsky.


p.s. iz organizacije BITNO sam uredno istupio javno objavljenim saopštenjem, pošteno i demokratski napisavši šta o svemu mislim. Bez imena etiketa, prepucavanja i filozofije. Izvinjavam se još jednom Gagi i Draganu jer nisam želeo da se ovako nešto desi ali ...
__________________
Bor OPEN 2020

Poslednja izmena od Corporate : 02. 08. 2010. u 16:35.
Corporate je offline