Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 08. 2012.   #15
freediver
član
Na probnom radu
 
Avatar freediver
 
Datum učlanjenja: 15.09.2007
Poruke: 40
Hvala: 0
8 "Hvala" u 4 poruka
freediver is on a distinguished road
Default

Kada primamo nove zaposlene u upitniku je jedna od stavki "Vasa ocekivana plata".

Ne znaci da cemo uvek primiti onoga ko trazi najmanje, naprotiv. Posebno kada su seniori u pitanju onaj ko trazi vise od proseka obicno ima vise sansi da dobije posao (svestan je svojih kvaliteta i indicira to kroz veca ocekivanja od poslodavca).

Sa druge strane kada junior trazi vise od proseka obicno se radi o nekome ko precenjuje sebe. S tim u vezi procitajte prijavu koju sam dobio pre neki dan

"Poštovani, ovom prilikom Vas obaveštavam da je vaša firma ispunila sve moje kriterijume i da ste prošli u uži izbor mojih potencijalnih poslodavaca.

S' Obzirom da jednogodišnji period moje potrage za poslodavcem ističe 1.septembra tekuće godine iz razloga lošeg odziva, Vaša firma će biti poslednja koja će imati priliku da ostvari saradnju sa mnom.

Zbog mog lošeg iskustva sa prethodnim poslodavcima koji su izrazili želju da me intervjuišu, što se na kraju negativno odražavalo na moje finansijsko stanje, u vidu bacanja para na putne troškove, više mi ne pada na pamet da dolazim na poslovne razgovore, već isti možemo ostvariti putem video konferencijskih veza.

Moje mišljenje je da vaša firma ima ogroman razvojni potencijal i zato smatram da ovakvu priliku nećete propustiti."
__________________
ManageWP is hiring !
freediver je offline   Odgovorite uz citat
5 članova zahvaljuje freediver za poruku: