Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 10. 2008.   #16
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

WSC.net - to je "second level" servis.

Kupio sam telefon u mobis-u, dao vise para da bih kupio kod ovlascenog Nokia dealera, i imao kvalitetan servis. Zajeb br. 1

Kvar je u tome sto se kamera non stop ukljucuje/iskljucuje, pa recimo kucate SMS - ukucate 2-3 karaktera, ukljuci se kamera, morate da iskljucite, pa nastavite da kucate... i tako kucanje jednog SMS-a traje po 10 minuta. Cak i kada stoji na stolu - kamera se pali i gasi.

Elem, prvi put je bio na servisu u Mobisu 12 dana. Kada su mi ga vratili, sve sto su uradili je reinstalacija softwera. Posle 3-4 dana sam morao ponovo da ga odnesem, ali ovaj put je ostao 34 dana. Uzeo sam ga u petak popodne 5 minuta pre kraja radnog vremena, pa nisam stigao da proverim, cim sam dosao kuci vidim da nista nije uradjeno, samo je reinstaliran software... tek tu sam popizdeo. Ako im je za to trebalo 34 dana, onda ... sreca njihova da je bio vikend inace sam bio u "destroy mode", pa sam malo otkulirao do ponedeljka.

U ponedeljak ih zovem:
- slusajte, koristim svu svoju samokontrolu da ne dodjem tamo i eksplodiram, zar da posle 34 dana servisa dobijem nazad telefon koji nije popravljen, a sve sto je uradjeno je reinstalacija softvera. Da li ste vi testirali telefon?

Dakle, posle mog monologa (u baritonu) covek mi rece da odem na "second level servis" a to je WSC.net, tamo je telefon ostao jos 30 dana, u petak sam zvao da im kazem da sam poludeo i da u ponedeljak (danas) dolazim ili po popravljeni telefon ili po novi aparat - neka biraju. Cak sam rekao da mi kazu kada ce direktor da im bude tu posto prvo sa njim hocu da popricam jer mi zena rece da mi je istekla garancija (a telefon 2+ meseca na servisu !?!?!?)

Danas su me zvali da je popravljen telefon, ako neko pogodi sta su uradili - nema pice od mene Opis rada: ciscenje kontakata i reinstalacija sofvera (?!?!?!!?!)

Telefon za sada radi, videcemo danas sutra, ali ako se to ponovi sigurno necu da se zajebavam sa njima, a mozda ukljucim i "skinheads mode"

Naravoucenije: kupujte sto jeftinije telefone, ionako nemate nista od toga sto je "original Nokia" Bar vam nece biti zao 400 eur za telefon, proci cete bar 150-200 eur jeftinije.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat