Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 08. 2006.   #6
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Evo par predloga kako da rasteretite HP.

Box dodaj u favorites je potpuno suvisan, mailing lista moze da ide u neki od menija, pa da se supskripcija vrsi na posebnoj stranici, glavni meni staviti u horizontalu odmah ispod headera, box "najnovije vesti" na dno, tek posle liste od 5 poslednjih vesti (ne 10 koliko ih sada ima, previse je), bannere sve na jednu stranu, box sa statistikom u footer, ili i njega izbacite. Iz najgornjeg menija stavku "kontakt" u glavni meni kao poslednju, ostala dva linka ili izbaciti ili u neku footer pomocnu navigaciju.

Eto, nadam se da je ova mala disekcija pomogla.

Inace na sam dizajn imam svega par zamerki, nisam bas siguran oko mesanja zaobljenih i ostrih ivica (coskova), ako se to radi mora da ide mnogo delikatnije od ovoga, 1px razmak na "donjim zaobljenjima" coskova u boxovima me zbunjuje, ne znam zasto postoji? Gornji meni mi je neugledan u odnosu na ostatak sajta. Paginacija na kraju stranice je prilicno neugledna i "zbudzena" takodje.

Footer mi se svidja, retko danas vidis 45degree linijice koje ne nerviraju, takodje su se lepo uklopile sa ferlaufom bordo pozadine.

Definitivno ima mesta za napredak, ali sasvim solidan sajt sve u svemu.
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat