Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 02. 2007.   #12
Nedim Dedic
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 15.02.2007
Poruke: 15
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Nedim Dedic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
Nedime jarane, ne piše ti u Wikipedia biografiji da se baviš sa AdSense i prodajom domena, turi i to.
Ovo na wikipedia nisam napisao ja, nego neko drugi. Par puta sam uklanjao, ali ovi ga stalno vracaju. BTW, zar je zabranjeno da se covjek bavi prodajom i sa Adsense.

Citat:
Originalno napisao mungos
Sad, meni je malo čudno da prvo prodaješ taj dating.ba prije 25 dana, i da mu je CTR na AdSense prije 23 dana bio 2,7%.
Da to je svakako bilo prije 25 dana, medjutim ti ocigledno ne citas postove kako treba.

Citat:
Originalno napisao mungos
Interesatno mi je to da prodaješ portale za $38.000, a da ti je čudno kako ti domaći sajt koji si baš prošlog mjeseca htio da prodaš za minimum 800E, pravi hiljadu dolara AdSensea za mjesec dana :-)
Da prodao sam nekoliko portala, medjutim jedino one sa engleskim govornim podrucjem. Da, prva ponuda mi je bila 800 eura za dating portal, nakon sto sam pricao sa raznim ljudima iz ove branse i nakon sto se Google Adsense prihod naglo povecao nakon promjena, to nisam ucinio.
Ne, portal nisam htjeo da prodam, ako bolje procitas temu radilo se o pitanju da li da ga prodam.
U ovakvoj situaciji svakako ga necu prodati ni za 10.00 eura.
Ne znam je li Vam poznat slucaj sa poljubac.com gdje je sajt prodao neki srbijanski web developer za velike pare.
Kako sam i rekao, lako je napraviti dobar prihod od Google adsensa na engleskom govornom pdorucju, jos ako uzmete prostor na nekom americkom serveru, medjutim, sa nasim ide pravo tesko.
Nedim
Nedim Dedic je offline