Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 07. 2007.   #25
srdjevic
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2005
Lokacija: Chicago IL, USA
Poruke: 209
Hvala: 12
12 "Hvala" u 11 poruka
srdjevic is on a distinguished road
Post

e, pa ovo je stvarno za svaku pohvalu! idealan dizajn, sve vidljivo bas kako treba, sve lepo oznaceno, ma milina... sa zadovoljstvom sam ga prosao...

A sad (kad sam vas lepo ishvalio) jedna jedina sugestija: treba samo malo srediti tekstove, posto vidim da vijate intl (us?) trziste...

Evo par primera sa kontakt stranice:

http://rainfall-daffinson.com/contact/
  • As simple as Google and iPod (takodje, mislim da bolje ide OR nego AND)
  • (if calling or e-mailing ask for Marko Bijelic) izbacite ovaj deo potpuno. to im znaci "u slucaju da se keva javi"... Ako ne mozete da izvucete neki fixni broj za posao, uzmite mobilni broj samo za to ili nesto....
  • Request a proposal and we'll prepare it within a week. (izbegavajte skracenice kad ima smisla da ide puna rec. ovde bolje stoji we will)
  • We understand the budgetary and time constraints. (mozda: We will pay extra attention to your budgetary and time constraints)
  • Rainfall Daffinson delivers business results to you and excellent experience for your customers.
  • Thank you. We look forward to hearing from you. => We are looking forward to hear from you. (i ne vidim na cemu se zahvaljivati...)
  • sto ostavljate mejlove tek tako? a spameri? :-) mozda obrazac za kontakt u verziji 2... ;-)

Eto, toliko.... i nek' vam je sa srecom! :-)

P.S. takodje, na home pageu (vast.com) kazete da ste se vi redizajnirali, a kontam da mislite na sajt....
srdjevic je offline