Tema: Nove grupe
Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 04. 2009.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Nove grupe

Ne znam da li ste primetili, napravio sam dve nove grupe članova. Osnovna grupa su "registrovani članovi" i tu "upadnu" svi čim se registruju. Međutim primetio sam veliki šareniš, naročito oko potpisa na forumu, pa nije dosta ni 10 linkova već se boje u crveno ... i ko zna šta. Zato sam bio primoran da toj osnovnoj grupi uskratim neka prava za potpise, da onemogućim boje, veličine i više od 2 reda teksta.

Nove grupe su:

1. članovi: članovi su bar godinu dana i imaju najmanje 50 postova ili reputaciju 50.

Oni imaju mogućnost da stavljaju u potpis šta god žele + još neke druge sitne stvari (na primer mogućnost čuvanja 200 PP za razliku od "običnih" usera koji mogu max 100)

2. VIP: to su ljudi koji su na forumu bar 2 godine i imaju bar 730 poruka (računam za 2 godine prosečno 1 post dnevno, ako su duže članovi onda je dovoljan i manji prosek) ili imaju reputaciju 100.

Oni pored toga što nemaju ograničenja za potpise imaju i druge mogućnosti, 300 PP i mogućnost da premeštaju teme koje su započeli (iako nisu moderatori) i gledaju neke stvari koje "obični" članovi ne mogu da vide.

---
Promocije su automatske, čim neko ispuni kriterijum za napredovanje u sledeću grupu, u roku od sat vremena bi trebalo da se ugrade-uje.

Te osnovne grupe možete videti ovde: http://www.devprotalk.com/showgroups.php
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 15. 04. 2009. u 14:44.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat