Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 09. 2007.   #44
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao teknoledge Pogledajte poruku
Ne znam sto srchanis toliko kao da si ti napravio Drupal ... Elem, ako pogledas case studies videces sta developeri prichaju. Drupal je extra za nekog ko trazi CMS + framework ali ima i mana zbog toga kao sto sam pomenuo.

:-) srchanim? Pre bi bilo da se cepanim od smeha samo ne vidis :-))) Pogledacu case studdy, samo zaboravio si da das link?!?! Ja sam od onih sto vole da se prica argumentima ... sorry :-)

Stvarno ne znam sta si nacuo i zasto si u zabludi da ima "drasticno" losije performanse od drugih CMS-a/Frameworka ... ili da su performanse al ikakav problem ...

Vec sam ti objasnio da postoje caching i throttle, vidim ne zanimaju te detalji oko toga nego aj jos jednom da ponovis tvrdjnu ... jel mislis da ce postati istina ako vise puta ponovis sta li :-)

Rails ima zaista uocljivo losije performanse od konkurencije al to ne sprecava ljude da ga koriste posto je al toliko bolji u mnogo cemu drugom, jer kada dodjes do toga da imas 100000 poseta dnevno imaces para za jos jedan server ... i za programera koji zna kako da podesi caching, throttle, opcode cache ... i tako ... kakve crne performanse ...

Ok, ovaj thread postaje dosadan polako
Misha je offline   Odgovorite uz citat