Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 09. 2007.   #46
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

E ovo vec ima "neku" tezinu, za razliku od onoga sto si do sada rekao. Al vidis kako znas i sam sta sve moze da bude razlog losim performansama ... i da to nije SAMO pitanje frameworka ... kao sto rekoh to je u startu promasena poenta za ovaj thread

Secas se, covek je pitao koji frameworci se koriste u praksi i zasto ... ja sam mu dao malo konkretniji odgovor zasto ja koristim Drupal, zar nije trebalo i ti da uradis slicno, kao ono znas!?!? Vidis ja bi rado procitao tvoje argumente zasto ti koristis ono sto koristis, makar to bio i code od nule ... a ovi kvazi argumenti protiv, i jedan komentarcic ... jesu smor al zesci ...

Dakle ako koristis Drupal kao framework (bez mnogo tudjih modula), na tebi je koliko ce ti code brz biti, kao uostalom kao i kad pises aplikaciju od nule. Stim sto ovde imas nekoliko ugradjenih modula koji ti pomazu da boostujes performanse i ogroman koristan dobro istestiran API koj mozes da koristis.

A decu i karakterizacije sta je ko probaj da zaobidjes ... To mi je malo trulije nego biti geek na devprotalk forumu ...
Misha je offline   Odgovorite uz citat