Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 09. 2007.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja se najiskrenije nadam da ce, ako planiraju da koriste postojecu kablovsku mrezu, i tu uciniti nesto. Jednostavno ne mogu da verujem da ce upotrebiti ono kako jeste sada.

Za neupucene, kada sam se uselio u zgradu gde sada zivim, pomislio sam da sam prolupao ili nesto jos gore kada sam video izmedju zgrada, goluba koji ne mase krilima a lebdi negde na visini 7 sprata. Tek kada sam malo bolje pogledao, vidim da stoji na kablu koji je razvucen sa vrha jednog na vrh drugog solitera, kasnije sam saznao da je to SBB mreza

Do sada je bilo "ovlazili kablovi", nadam se da nece biti "ovlazili golubovi", a navijam da dobiju licencu ne zbog njih nego zbog nas... bilo ko da dobije licencu - to je dobro za nas.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat