Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 03. 2011.   #10
twix
Web designer
Professional
 
Avatar twix
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: New York
Poruke: 358
Hvala: 52
724 "Hvala" u 64 poruka
twix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za twix
Default

Ja sam sebi za posao kupio pred Novu godinu (Sony je u USA davao veliki popust) SONY VPCEB390X (15.5", 4GB DDR3/1066, Standard capacity battery, Intel® Core™ i3-370M processor 2.40GHz, Intel® Graphics Media Accelerator HD, Blue Color, Genuine Windows® 7 Home Premium 64-bit, 500GB 5400rpm) i mogu ti reci da je ovo jedan od najkvalitetnijih i najlepsih lap topova koje sam video.
Score u win7 je 4.7, radi perfektno, stabilan je, radio sam i po 12h na njemu (izmedju ostalog pustao sam u photoshopu akcije za obradu 3000 slika, lap top grize ), inace je uzivo toliko lep da ti je zao da radis na njemu http://bit.ly/gcv6ci kvalitet izrade, plastika, zavrsna obrada, raspored tastera, kucanje - perfekcija.
Jedino ne znam sta da ti kazem za bateriju, ja sam sebi izabrao neku standardnu, nisam je testirao koliko moze da drzi maximalno, sat i po vremena znam da moze sigurno, toliko sam video, ali vec 3h ne verujem da moze. Takodje moram napomenuti da nisam odusevljen zvucnicima, ocekivao sam malo bolji zvuk za sony, ali dobro, sta je tu je, ne moze se traziti neka perfekcija na lap topu, ali vrse posao. Ako uzmes za dev, neces se pokajati, veoma je kvalitetan i pouzdan.
twix je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" twix za poruku: