Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 06. 2012.   #16
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

Malo je komplikovana situacija kod mene, ovo se sve vrti pod Sharepoint-om na nekom izolovanom serveru, tako da je nemoguce da okacim stranicu...mogu samo da vam opisem sta radim, mozda cete skontati nesto iz toga....

Ovako: Imam text box sa autocomplete=om koji je multiple, znaci moze da se izabere vise vrednosti (tako je napravljen da koristi jquery i na svaki izbor on uradi neki postback i smesti vrednosti u hiddenfield a u ovo text box-u prikaze vrednost, uokviri je i postavi 'x' za brisanje vrednosti...to je upravo ono <li class="token-input-token">nesto</li><span class="nesto">x</span>...znaci za svaki dodat element on napravi jedan ovakav element kroz postback.

Kada selektujem sve potrebne elemente, ja tada na neko drugo dugme hocu da proverim da li selektovani (u ovom slucaju su to useri iz Sharepoint-a) se nalaze stvarno prisutni u AD i ako se neki od njih ne nalazi da se taj ukovireni deo Li elementa oboji u crveno. Ovo radim u Code Behindu, imam metod koji sve to lepo pregleda i vrati mi niz usera koji se ne nalaze u AD-u, ja taj niz prosledim javascript metodi koju sam pre toga definisao u ASPX stranici ili nekom eksternom js fajlu i pozovem tu javascript metodu kroz ScriptManager.RegisterStartupScript....

Kada pustim kroz debug, on lepo udje u ovaj highlight(hajlajt) metod ali nikad mi ne prodje ovaj .each, odnosno kad stavi breakpoint na var txt = $(this).children('p:first').text(); nikad ne dodje do toga...

Tacno je da ovaj kod sto ste ovde napisali radi, to sam isprobao ovako bezveze, ali u okviru ovog mog solutiona ima neki problem.
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat