Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 08. 2005.   #19
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

mungos, pa izgleda da je MS proklet šta god da uradi: kad ne radi na IE - ne valja, kad radi - opet ne valja.

Što se sigurnosti tiče ne želim nikako da ovu raspravu pretvorim u prepucavanje, ali iskreno, Firefox nije ništa bolji po tom pitanju. Za manje od godinu dana su izdali, koliko, 6-7 verzija, uglavnom sve zbog sigurnosti. Hajde, reci mi iskreno, da je npr. Microsoft prošle godine izdao neki Windows XP Second Edition i umesto IE stavio FF kao difolt browser... šta misliš koliko korisnika bi još bilo na verziji 1.0.0? Ja mislim da bi to bio ogroman broj, a onda bi se našao neko pametan i proglasio FF (i Windows) za "nesiguran", zar ne? Smešno je samo IE navoditi u tom svetlu: FF se malo više obrukao sa svojim duvanjem sigurnosti još i pre nego je bio u 1.0, a kasnije nisu izneli obećanje. Od totalnog rugla spasao se samo zato što ima mali broj korisnika (koji pritom redovno prelaze na nove verzije FF), a ne zato što je bio sigurniji, zar ne?

Citat:
Dok sav narod ne pređe na Vistu, mi ćemo i dalje godinama laganaze da hakujemo IE6 prikaz.
IE 7 će biti na raspolaganju i za Windows XP.

Gle, ja bih voleo da kod mene na poslu nema Windowsa NT. Ima ga i biće ga još dugo. Šta da se radi. Da samo znaš koliko ga ima, pogotovo po većim firmama.

Citat:
Današnji Netscape je u čitavoj priči smijurija, i bukvalno je kreiran za nekolicinu jugonostalgičara.
Ovo treba da je neka uvreda ili šta?

Navedi mi zašto je Netscape "smijurija" (to ti nije neki argument samo po sebi), a ja ću onda da ti KONKRETNO kažem zašto je SUPER i bolji i od FF i od IE, pojedinačno bar meni. Zbog te jedne osobine ga i koristim. Kakva crna nostalgija..

Nemoj da odemo u prepucavanje Samo pričamo.
__________________
Commercial-Free !!!
degojs je offline   Odgovorite uz citat