Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 05. 2007.   #43
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

E50 ima Symbian, tako da možeš da proširuješ mogućnosti telefona raznim programima. Ja lično ne volim Symbian telefone, jer imaju dosta spor odziv za moj ukus (bar u tom cenovnom rangu).

6233 ima 3G, ali nema prednju kameru, tako da video-poziv možeš da praviš jedino ispred ogledala. Za prenos podataka 3G nije nešto mnogo brži od EDGE-a (govorim iz iskustva), na telefonima koji ne podržavaju HDSPA. Ja od januara imam 6233 i prilično sam zadovoljan telefonom. Tastatura je veoma udobna, ekran se dobro vidi na suncu, a jedine dve stvari koje mi smetaju su prebrzo gašenje svetla (10 sec, bez mogućnosti da se produži, jako iritantno u java aplikacijama) i resetovanje svih profila pri promeni teme.

Ah da, i 2MPix kamera ne može da se poredi sa 2MPix kamerom koju ima SE K750. Sva sreća pa ne volim da slikam telefonom

Poslednja izmena od Dušan Dželebdžić : 27. 05. 2007. u 17:40.
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat