Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 09. 2007.   #7
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Prvo da se izvinim ako ste nalateli na ctype greške. Ispostavilo se da jedna biblioteka koju activeCollab koristi zahteva ctype, a da ta ekstenzija nije instalirana na server Ako nije frka da se strpite dok admin pokrpi to pa ću poslati i ostale invite.

Sorry, nisam znao za taj dependency...

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
To je ono što je i meni prvo upalo u oči, čini mi se da si pogazio ono što si pričao ranije
Trenutni plan je sledeći - besplatna verzija će biti dostupna na stranici za download, ali neće biti iz 1.0 grane kao što je u početku planirano već će biti 0.x. Stari activeCollab, iako dosta slabiji od novog, je i dalje prilično uptrebljiva aplikacija.

Znam da to nije to i još uvek razmišljam o alternativama.

Neki ljudi su predložili da se napravi Lite verzija iz 1.0 brancha kada se lansira 2.0, drugi su predložili da se izbaci Lite verzija sa priličnim ograničenjima (trenutni Small Biz, kompletno enkodiran sa limitom broja projekata i/ili korisnika)...

Još neke ideje?

Citat:
Originalno napisao zira
Usput, interesuje me kako ti gledas na www.projectpier.org?
Drago mi je što su nastavili razvoj. Publika za takav projekat postoji i mislim da će im ići fino.

Vreme će pokazati da li mogu da budu ozbiljna konkurencija komercijalnim proizvodima. Za tako nešto baš treba pritisnuti...

Poslednja izmena od Ilija Studen : 25. 09. 2007. u 14:06.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat