Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 12. 2005.   #12
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

@bluesman: kad smo vec kod analogija sa klasicnim medijima, meni se recimo jako svidja kako Politika resava reklame, kao odvojen dodatak... i ja taj dodatak vrlo rado i vrlo cesto prelistam kad imam vremena...ali kad nemam vremena reklame mi ne smetaju da nabrzaka vidim sta ima zanimljivo...

e vidis to je ono sto po meni fali reklamama na netu, mogucnost izbora... Google je tu jos najbolji, i njihove reklame recimo nisam blokirao, jer bude zaista nesto interesantno s vremena na vreme...Ali zato recimo na yahoo mail-u flash filmove od 50 i kusur KB koji lete i svetle i smetaju mi dok citam blokiram obavezno...

naprosto se desava evolucija trzista, ljudi koriste internet puno i oguglali su na neke pristupe reklame, ne zele to da trpe, i bas kao sto su autori reklama za detrdzente ili automobile morali da se prilagode istancanijem trzistu, tako ce i internet oglasivaci morati da modifikuju svoj pristup ili da budu blokirani...jer ocekivati od potrosaca da se prilagode oglasivacima je glupost, to ne moze da se desi... to je liberalna ekonomija, ko se prilagodi uslovima zasluzuje da opstane, ostali otpadaju i tacka... u krajnjoj liniji besplatan internet ce propasti kao koncept i morace da se placa clanarina za dobre sajtove, u cemu nema niceg loseg uostalom...kao cable i public tv svugde u svetu....HBO nema reklame sem najave programa, ali se zato placa...i takodje ima sjajan program iz istog razloga, sto uopste nije los deal...

Poslednja izmena od ivanhoe : 27. 12. 2005. u 02:48.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat