Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 08. 2009.   #14
Doc Holiday
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 17.09.2008
Lokacija: NS
Poruke: 32
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
Doc Holiday is on a distinguished road
Default

Malo je tema zaspala ali nema veze. Preleteo sam onako malo preko par domacih foruma na kojima se prica o placanju poreza i koliko vidim neki tvrde da poreska uprava ima sve u vidu i da tacno zna koliko sam zaradio... Ajde onda neko pametan da mi odgovori na ovo pitanje. Neke affiliate mreze i programi imaju kao nacin isplate pored ceka, paypal-a, wire transfer-a, imaju i kao opciju da ti posalju debitnu karticu na koju ce da lezu novci. Evo mog primera. Radi se o jednoj niche affiliate mrezi od koje sam zatrazio Payoneer-ovu Master Card debitnu karticu sa kojom mogu da dizam novac na svim ATM bankomatima u celom svetu gde je prihvacena Master Card. Kartica mi je stigla na kucnu adresu posle dvadesetak dana. Na kartici izmedju ostalog pise da se moze koristiti kako za online, tako i za offline placanja, ali to je manje bitno. Nek mi neko objasni kako da mi naplate porez sad kad mi sve pare idu na tu karticu za koju niko u Srbiji ni ne zna da imam i niko nema uvid u te transakcije? Ili sam mozda nesto prevideo?
Doc Holiday je offline   Odgovorite uz citat