Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2008.   #9
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ne bih želeo da se pretvori u raspravu, niti sam ja mislio bilo šta lično, samo govorim da nisi u pravu, a kada to nekome kazem obicno znam da sam ja u pravu. Razumes? I to nije samo lično iskustvo, nego posao kojim se trenutno bavim (na zalost), gde imam sve manje programiranja a sve vise ovih SEO gluposti koje mi se penju na ganglije, i zbog čega sam morao da pročitam dosta stvari, naučim neke tehnike, fore... a neke stvari sam saznao u kominikaciji sa ekspertima (bez znakova navoda) iz te oblasti koji zarađuju hiljade dolara dnevno primenom SEO tehnika na sajtove o kojima vode računa. Dakle, najveća je razlika izmedju onogo sto sam ja napisao i onoga sto ti pišeš u tome sto ja ne pišem pretpostavke niti sta ja mislim da bi bilo logično, jer obično ono što je logično nije blizu onoga kako stvari stvarno funckionišu.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat