Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 11. 2009.   #6
dootzky
profesionalac
Professional
 
Avatar dootzky
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: beograd, srbija
Poruke: 271
Hvala: 32
10 "Hvala" u 7 poruka
dootzky is on a distinguished road
Default

ja imam HTC Magic, crni, i prejak je telefon.
imao sam i HTC Hero kod sebe oko 7 dana, skoro je identican fon.

ovo sto Dinke kaze da je Sense "velika razlika" - meni iskreno i nije neka razlika. znam koje su razlike, vidim da ima i "pinch zooming" i sl. stvari, ali to je overall mala razlika, a cena je priblizna. a iskreno Magic ima lepsi oblik, nekako je vise.. "telefon".. a Hero je nekako kockica, i to sa bas naglasenom "bradom" (ona kosa krivinica). i Magic ima 'bradu', ali mnogo manju, ceo je zaobljen i sl.

overall - android je vrh platforma, bilo koji telefon da uzmes - na pravom si putu. (ja bih isto preskocio Samsung Galaxy, jer kosta skoro isto koliko i HTC, pa bi onda poslusao Dinketa i pre uzeo HTC Hero ili Magic i resio posao )

btw, jedina prava "mana" HTC telefona je baterija traje realno oko dan (max dva, ako ga ne diras (sto je izazov, jer je ultra zabavan fon ), a drugi problem mu je sto ne postoji auto-wake-up opcija, drugim recima, ako koristite telefon kao BUDILNIK, ja sam sa svim telefonima do sada prosto imao weekdays (pon-pet), i telefon ugasim u ponoc, i on se sam upali ujutru u 8h, jel'te, i svira alarm. HTC nema to. ne postoji. pitao sam i na dev forumu za HTC. prosto - nema. life sucks.

i zato ga prosto drzim upaljen celo vece, ali to mu je dodatnih 8-10h sati nepotrebnog rada, i to je malo smor, ali polako.. dominacija Androida je tek pocela, bice sve bolje i zabavnije..

cheers!
dootzky je offline   Odgovorite uz citat