Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 02. 2010.   #59
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Ono sto mene brine u ovoj prici sto recimo medijska prica oko ovoga ne pije vodu, licno znam dosta slucajeva koji su medijski bili napumpani a nisu imali dodirne tacke sa realnoscu.

Razlog zasto me brine je da su ih postavili na RTS-u kao clanove zemunskog klana, a ljudi su najnormalniji i unose dobru kolicinu novca u zemlju ( umesto da su otvorili firmu u luksembrugu ili malti/giblataru ).

I kada dodje do trenutka da policija vidi da ovde nema "slucaj" i da su mediji samo pratili neciju narudzbenicu ti ljudi nikada nece moci da normalno rade posao u ovoj zemlji, niti ce se ocekivati normalno u istoj.

Njihov zlocin ako je porez, onda se tako to i iskomunicira i za to postoji zakonski okvir, ali osim toga ne bi trebalo nista da bude slucaj.

Ako ovi ljudi budu osudjeni, ja bi se zabrinuo za sve koji imaju naloge po raznim MoneyBookers/ePassporte i slicnim nalozima, posto ocigledno ovde tuzilastvo moze da radi sta im se "dune", dok ne postoji javni pravobranilac koji zna da na valjani nacin razume problematiku.
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat