Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 10. 2007.   #35
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Egzaktli, Ilija, mislim da si napravio bad move, odnosno da si pogresio što si poslušao onoga ko te je savetovao da uradiš tako, sada je "tike-tike-tačke nema više vraćke" i to je nešto što ćeš morati da preživiš. Ako si hteo da zaradiš pare, što je sasvim razumljivo svako bi želeo isto, postoje drugi načini da zaradiš puno para a ne "izdaš" kompletan community i sve ono što si pričao. U principu si zajebao sebe, a ovaj mail te čini da izgledaš kao "greedy bastard".

Ali kao što kažu, svaki marketing je dobar marketing, ko zna šta može dobro iz ovoga da ispadne... nadam se da ćeš doći do para koje si želeo, samo mislim da si izabrao najlošiju opciju. Ti bi bar trebao da znaš, ti sigurno razumeš community od nekog u odelu i trebao si da pretpostaviš kakva će biti reakcija.

Da si u nekom slučaju rastrojstva zatražio savet od mene, ja bih ti bez razmišljanja rekao da furaš sa osnovnom verzijom i da naplaćuješ simbolično addons, da ne daješ support osim onima koje se pretplate. A ove cene su užasne, baš bih voleo da vidim kakav je plan iza toga.

Sorry što ovako direktno i otvoreno pričam, ali na neki način i mene si zezn'o, pošto sam te podržao na nekim mestima očekivajuću da ćeš ostati dosledan ideju, međutim sada ispada da sam i ja previše tupio i da je bolje bilo da sam oćutao. Eto, i to mi je jedno iskustvo.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat