Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 12. 2009.   #83
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Iskreno, ne razumem odgovor Bluesmana i Nixino brisanje iz liste ponudjenih. Da li se tako postuje volja ostalih?

Ja sam samo postavio konkretna pitanja na koje nisam dobio konkretne odgovore i ne znam da li se neko zbog istih nasao uvredjenim. Korisnik 3Banchi je postao i dodatno pitanje.

Stvari moraju da se postave jasno od starta - ko, sta, gde, na koji nacin, sta ukoliko...

1. Na koji nacin ce biti pravno organizovan projekat?
2. Ko ce biti vlasnici projekta?
3. Na koji nacin se regulise ucesce i doprinos pojedinaca - platom, volontiranjem, udelom u projektu?
4. Da li postoje odredjena formalna zaduzenja onih koji ce biti na projektu ili ce biti varijanta "mi radimo nase poslove a koliko stignemo cemo ovaj projekt"?
5. Sta ukoliko neko odluci da sponzorise projekat, sta se radi sa sredstvima koje se skupe na taj nacin - ulaze se dalje u razvoj projekta (i konkretno na koji nacin - da li placanjem oglasavanja, nalazenjem novih zaposlenih, servera i slicno), placanjem onih koji doprinose projektu, organizovanjem nekih manifestacija od sireg drustvenog znacaja, davanjem novca/sredstava u dobrotvorne svrhe (npr. deci bez roditelja za kupovinu igracaka)
6. Sta ukoliko neko zeli da kupi ovaj projekat?

Ja jesam bio spreman da se sadrzaj postavi na moj domen ali ne znam da li se neko osecao uvredjenim sto nisam spreman da se odreknem vlasnistva istog. Pa za domen sam dobijao do sada par ponuda od par hiljada dolara pa ga nisam prodao jer se i dalje nadam da ce biti deo jednog uspesnog projekta. Ja sam imao dosta dugo portal SerbiaOnline.com u davnok 2000-2002 i smatram da ce se jednom poklopiti kockice da sledeci put to bude mnogo uspesnije i trajnije.

Ne zato sto je moj domen, vec smatram da je domen daleko najbolji za projekat ove vrste jedino ako neko nema domene serbia.com ili serbia.travel A onaj drugi domen koristi TOS. Voleo bih da se moze vise ovako kvalitetnih domena dobiti preko automatske domen sugestije.

Citat:
Originalno napisao twix Pogledajte poruku
Off Topic: btw Serbiaonline.com me podseca na one autosuggestion domene prilikom registracije, mislim da i ne bi bio najpogodniji za naziv ovog projekta.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 09. 12. 2009. u 19:56.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat