Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 01. 2010.   #9
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mister, vidi ovako ...

Ovo je po broju postova mali forum i ideja je da ostane takav. Jedini pravilnik koji koristimo je zdrav razum. Ako je nekome odavde stalo baš da čita i piskara po forumima onda odu na neki drugi forum sa 500.000 članova i tamo provedu 5 sati da pročitaju sve nove poruke tog dana. Ovde ljudi dođu u nekoj pauzi, potroše 10-ak minuta da pogledaju šta ima novo, napišu šta misle o tome i vrate se poslu pa dođu ponovo nekoliko sati kasnije, ili sutra.

Čak i ja, kada imam neke svoje lične frustracije, batalim ovo pa odem na svoj blog i napišem tekst o tome. Desi se svima ovde da "zastrane" ili prolupaju neki dan ... ali to nije pravilo već izuzetak. Problem sa tobom, a znam te još sa ES gde sam bio u poslednje 4 godine ukupno 5 puta i svaki put si mi ti zapao za oko, što su ti tekstovi nedefinisani - izgleda kao da se konstantno svađaš sa nekim, a u stvari se svađaš sa samim sobom. Tvoji postovi zamaraju ljude i bespotrebno skreću pažnju sa teme na neke tvoje privatne stvari. Na bilo kom normalnom forumu to ima i svoje ime, valjda si to naučio do sada.

Ne bih da ti solim pamet i učim te bilo šta, tako je - kako je, ako možeš tako - ok, ako ne možeš - i dalje je ok, ako razumeš šta hoću da ti kažem.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat