Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 07. 2005.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Nemojte da se zeznete da radite sa Balkan-cash - obični foliranti i prevarat

Dakle, definitvno sam potvrdio, posle nekoliko upozorenja onih koji su već pogrešili i upustili se u avanturu sa Balkan Cash - to su najobičniji prevaranti.

Informacije na sajtu koje se tiču isplate su lažne, pogrešne ili neprecizne. Koriste "neprecitnosti", poluinformacije i laži da vas navuku da radite sa njima, a onda interpretiraju te informacije onako kako im odgovara i odbijaju da izvrše isplatu.

Da se razumemo, kinta je smešna, ali nije to problem, problem je princip. Mada sam čuo da su neke zavrnuli i za po 40-50 000 dinara.

Ovu ću informaciju da proturim svima koje poznajem, gde i kad mogu na svakom forumu, umesto da ih tužim (mrzi me da se cimam sa našim sudovima) - napraviću im "odličnu reputaciju".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od dinke : 22. 06. 2010. u 18:09.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat