Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 07. 2010.   #1
dislipline
novi član
 
Datum učlanjenja: 09.07.2010
Lokacija: Beograd
Poruke: 6
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dislipline is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za dislipline
Question Praksa u web design/development firmi/studiu

Postovani,
registrovao sam se na forum jer sam upucen da bih ovde dobio najbolji odgovor.

Imam 18 godina, iz Beograda sam. Idem u ekonomsku skolu, ali pored toga vec godinu dana aktivno ucim i pomalo radim u web oblasti. Interesovanje se pre svega svodi na php, ali u poslednje vreme dosta sam se okrenuo ka js-u i ps-u.
Najsveziji rad i onaj kojime sam najvise zadovoljan do sada, a radio sam ga za sebe i konstanto ga odrzavam pa samim tim uz to i ucim web tehnologije je http://beleske.com

Da se vratim na ono zbog cega sam tu, a to je praksa koju bih zeleo da obavim u nekoj firmi koja se ovime bavi. Na drugom forumu sam od coveka koga izuzetno cenim i cije misljenje veoma znaci dobio informaciju da je to moguce naci kod nas.
Interesuje me da li neko od clanova ovde moze i zainteresovan je da mi to omoguci ili zna neko takvo mesto pa me moze uputiti gde da gledam i kontaktiram.

Veoma sam zainteresovan za ovu oblast, puno ucim i vecinu vremena na to izdvajam, ali osecam da mi fali taj osecaj o realnom radu, realni projekti. Do sada sam obavljao ekonomsku praksu u vise firmi, pa se nadam da tako nesto postoji i ovde.

Pozdrav,
Dusan.
dislipline je offline   Odgovorite uz citat