Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 07. 2010.   #13
buksula
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 03.05.2007
Poruke: 568
Hvala: 40
51 "Hvala" u 30 poruka
buksula is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao akki Pogledajte poruku
Mislis linkove sa leve strane? Meni? - Hm,... jedino to primetim je da se kursor ne pokazuje,... to cu srediti,... jel na to mislis ili jos nesto?

Da sajt je u kanad, i imam .com .net .ca - verovatno ce svi biti aktivni cim sajt bude kompletiran
Da na to sam mislio ... +fino je sto imas i .ca.

Dalje baner na homepage je preveliki ... i text nije bas dovoljno jasan. Ne znam koji ti je targeted audience ali probaj sa arial i tahoma fontovima ... ako su stariji veci font. Posto je service local mozes da pitas lokalne ustanove za linkove ka sajtu.

Dalje na strani http://computerfields.com/services.html dobro je sto su slike 3d i sto su sa desne strane ali i dalje nemas sve slike i neke nisu ostre.

Umesto da trazis da te pozovu - bolje je da ti njih zoves - npr dodaj polje add your phone number and we call you immediately.

Ako planiras da placaju preko sajta - onda checkout podeli na 2 koraka - prvi deo je da im pokupis ime prezime i mail - a posle neka idu na uobicajen checkout sa detaljima za ime kreditnu karticu i tako to.

Tako da kasnije mozes da im saljes mailove. Jer je poznata cinjenica da 80% ljudi koji kliknu na add to cart nece kupiti. Ovako im bar pokupis mail adrese.
Najbolje da stavis enter your primary email adress. To moze da poveca konverziju do 300%.

I generalno mozes da stavis mailing listu na sajt i na nekom drugom mestu i da im naravno za to ponudis neku knjihu o hardveru za dzaba.3d slika knjige je naravno obavezna. Mislim da je mailing lista bitna jer ce oni stalno imati problema sa kompjuterima

Korisna tehnika je da koristis crvene strelice koje pokazuju na checkout button ili na polje subscribe na mailing list.

Ima jos puno al dosta za danas
buksula je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" buksula za poruku: