Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 09. 2010.   #2
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

@smarkovic

Konstatujem da sam neviđeno razočaran tvojim originalniom postom, odnosno uopšte akcijom koju želiš da provedeš. Iz posta vidim sledeće: Dakle vi u tom vašem ministarstvu do sada niste radili ništa = zato nam je sada ovako, vi sve to znate, mi sve to znamo, svima je sve jasno, ali ipak 10 godina ništa, postoje "problemi"*. Ali ste SADA oformili NOVO telo/radnu_grupu/whatever kojoj je potrebna NAŠA pomoć? WTF? Pa ko je zaposlen u tom vašem ministarstvu? Ko prima platu? Mi ili vi? Ministrarstvo traži free pomoć po forumima?

Toliko puta smo oprali sve teme i probleme iz svih mogućih uglova, da mi stvarno nije jasno šta više iko može da ti još dodatno kaže odnosno kako da na forumu pomogne ministarstvu (!?) i u još pa jednoj temi? Da hoću da budem cinik rekao bih ti da koristiš search na forumu. Dosta je bilo priče.

Ja te molim da sledeći put kada STVARNO budeš želeo da napraviš neki pomak:
1. Objavi(te) javni konkurs za dostavljanje ponuda pravnih/fizičkih lica iz struke za PLAĆENI konsalting u oblasti akcionog plana za uklanjanje prepreka za e-trgovinu.
2. ILI PAZI SAD OVO: Pojavi se, ne sa ovakvim postom sa kakvim si došao danas, već sa postom gde nas obaveštavaš kako ste URADILI SVOJ POSAO i kako npr. od danas možemo da koristimo online naplatu bez da imamo pola miliona evra prometa i ostale zajeb*****.

Žao mi je ali ovo je najkonstruktivnija pomoć koju mogu da vam dam. Znači sedite i radite svoj posao. Platu hvala bogu primate.


* Nikako da se dogovorite ko koliko da se ugradi.
Gargoyle je offline   Odgovorite uz citat