Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 01. 2012.   #5
mangia
Pukovnik u penziji
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Banjaluka, BiH
Poruke: 941
Hvala: 209
585 "Hvala" u 137 poruka
mangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za mangia Pošaljite poruku preko Skype™ za mangia
Default

Radi se o malim oglasima u kojem stane 160 karaktera ali su svi kandidati dobili sve neophodne informacije preko telefona.

Lik me pita mogu li mu poslati SMS-om mail na koji može poslati CV, ja pošaljem SMSom (izgleda ne može zapamtiti posao@nsc.ba). Jutros mi šalje poruku da mu pošaljem ponovo jer je greškom obrisao sinoćnu SMS poruku. Ja pošaljem ponovo. Nakon 10 minuta stiže SMS da je poslao CV i pita kada će doći na razgovor. Izgleda očekuje da ja nemam pametnija posla nego da se sa njim dopisujem SMS porukama.

Nemam pravo (a nije ni moralno niti bi kada to radio) da objavim detalje iz CV-jeva gdje ljudi imaju po 30 godina i navode "Nemam radno iskustvo".

Zaboravio sam reći poziv djevojke koja traži posao za momka koji spava u 12:00h.

Možda je to nekome normalno ali meni nije.

Sad svalite sve na poslodavce slobodno.

Pogotovo na firmu za koju tražim radnika koja radnike prijavljuje na puni iznos plate a ne na minimalac i koja plaća državi njenih 62,nešto % doprinosa u punom iznosu, koja isplaćuje platu do 15-og u mjesecu ZA TEKUĆI MJESEC, kod koje nema prekovrmenog rada, kod koje imate svaki vikend slobodan i koja je raskinula do sada desetine ugovora sa ludim ljudima samo da poštedi radnike idiota.

Ja se samo nadam da će sve ovo moje pisanje nekome pomoći da se dozove pameti i da počne konačno raditi na sebi. Valjda ljudi čuli kao je Tito dijelio stanove prije rata pa sada čekaju da i njima sve samo padne u ruke...
__________________
mangiaphoto | BLOGERAJBLOG | ServerAdminBlog
mangia je offline   Odgovorite uz citat