Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 02. 2006.   #8
bokacbl
profesionalac
Professional
 
Avatar bokacbl
 
Datum učlanjenja: 09.01.2006
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 262
Hvala: 24
7 "Hvala" u 5 poruka
bokacbl is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za bokacbl
Default

Citat:
Originalno napisao Milos Vukotic
Ja bas i nisam za rad (k)od kuce... Been there, done that. Jedna od (doduse, relativno prijatnih) stvari koje 'ometaju' je to sto te niko ne shvata ozbiljno: E, pliz trkni do prodavnice, izbaci smece, tata ovo, tata ono...
Takodje, nikako napraviti razliku kad si stvarno doma a kad radis, kad si stvarno s porodicom a kad jedva cekas da se zabave necim drugim pa da trknes do kompjutera i "samo isprobas ono sto ti je palo na pamet"...
I ovo mene nervira, ali to obicno rjesavam pricom "e spremam neki puno nezgodan ispit pa me ne smijete ometati"

Citat:
Originalno napisao Dragan
Drugari manje-više besposličari, stalno se cirka, stalno neki partiji, divljine, višenje po ulici satima...
Slicna varijanta, neki uzivaju u blagodatima studentskog zivota, i roditeljskoj pomoci, neki gluvare itd.. pa ono ajmo na kafu, ajmo na pivo itd...ali i dalje uspjevam nekako da balansiram cak sam i jednom drugu koji je bio poprilicno besposlen nasao posao , pa sad mi je saradnik...

Trenutno sam izmedju 3) i 4) u toku su neke aktivnosti za 2) nadam se..

generalno vise mi odgovara posao od kuce, jer se vrlo tesko navikavam na ono 8h stand. radno vrijeme za racunarom.. nekako najbolja varijanta bi mi bila da svoj stan pretvorim u radni prostor(namjerno nisam napisao office)
bokacbl je offline   Odgovorite uz citat