Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 08. 2010.   #35
Mohika
novi član
 
Datum učlanjenja: 09.08.2010
Poruke: 1
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
Mohika is on a distinguished road
Default Verat

Citat:
Originalno napisao kickloop Pogledajte poruku
1. Verat - Jako losa tehnicka podrska.
2. Eunet - Nikada ne resavaju ni jedan problem.
1. VERAT
2. VERAT
3. VERAT

RAZLOZI:

1. ne postoji kontrolni panel
2. za otvaranje mysql baze morate poslati e-mail podršci sa molbom
3. ne postoji pristup phpmyadmin-u ...morate naći program za to stim da mysql worbench ne može iz nepoznatog razloga da napravi konekciju sa bazom .. .. dečko što radi tamo nezna šta bih mogao da koristim na windowsu ... .. ipak sam našao nešto .... slučajno
4. može vam se dogoditi da vam je sajt na starijim serverima gde šljaka php4 --- za promenu na php5 imaju najjednostavnije rešenje na svetu .. promenite extenziju php skripti sa .php u .php5 ... jeste da sajt koji pokušavam da podignem nije Joomla ... googlao sam na tu temu .. i nigde nisam našao da je iko to napravio ...
5. prebacili su me na novi server ... EXTRA ... sada ne mogu da pipnem ni jedan fajl putem ftp-a .. na kratko sam nekako i uspeo index.php5 da preimenujem nazad u index.php .... isključivši passive mode ... čisto toliko da se uverim da php5 ne šljaka ni na novom serveru .. ali mi je .. neznam iz kog razloga server vratio sve na staro .. moderan backup valjda u svakom slučaju čekam dečka da dođe na posao sutra u 9 - 9:15 ... kontaktirali su ga .. rešiće sigurno ...
Mohika je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Mohika za poruku: