Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 09. 2006.   #48
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao dedamunila
Ufff, ne bih bio siguran, i to iz dva razloga:
1. Ovde jos nista nije izdiferencirano, otpilike sve se smatra (nesto opravdano, a nesto i ne) za genericki IT vasar, na koji se ide zezanja radi (npr. procitaj jos jednom ceo ovaj thread )
2. Sama ova konferencija kao da i nema ciljnu grupu (logo dizajn i .NET programiranje za istu ciljnu grupu?)
pa i ima To sa programiranjem je vise za studente Imamo 2 razlicite ciljne grupe.
Na zalost ovo jeste sve u domenu pretpostavki. Mene je jako mnogo plasio problem "juzne pruge" i da niko nece da dodje jer smatra da je sranje (vec nas je vise niskih firmi koji smo pitali za sponzorstvo ubedjivalo da dzaba radimo i da nam niko nece doci). Sam moj fakultet nije verovao da ista moze da bude od ovoga.

Za analizu trzista nemamo pare, na zalost. A i ja sam totalni pocetnik u ovome, tako da ce sigurno biti jos propusta (mene je sramota kad gledam prve aplikacije koje sam pravio). Ali imam zelju (i mogucnosti) da ovo opet organizujem. A iduce godine ce da istovremeno bude "Konferencija o internet poslovanju" i studentski seminar o web tehnologijama. Zato je i sada to malo izmesano jer je i sada trebalo da bude nesto slicno, ali jbg. Izvinjavam se na tome i priznajem gresku.

U svakom slucaju, i pre i posle dogadjaja, bih zeleo da cujem i lose kritike.

Generalno, ja sam imao nerealna ocekivanja za prvi put. A i slabo je isla reklama. Nego, da budem iskren, procitao sam da na Sinergiju ocekuju oko 1000 posetilaca i ja se ubedario
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat