Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 12. 2009.   #1
AG.RS
Banned
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.02.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 182
Hvala: 3
15 "Hvala" u 8 poruka
AG.RS is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za AG.RS Pošaljite poruku preko MSN za AG.RS Pošaljite poruku preko Yahoo za AG.RS Pošaljite poruku preko Skype™ za AG.RS
Default www.trueserbia.com

Poštovane kolege,

Morao sam još jednom da navratim na forum, jer ja kao građevinar svaki posao dovedem do kraja.

Razlog mog dolaska je domen koji sam obećao ljudima, koji žele raditi na afirmaciji Srbije. Ja sam svoje obećanje ispunio i od ovoga trenutka www.trueserbia.com je vlasništvo projekta. Potrebno je da mi se neko nadležan za projekat javi i dostavi sledeće podatke

-user svog Godady naloga
-e-mail svog Godady naloga

Moj e-mail je office@ag.rs.

Domen pripada projektu, i zato sam ga i lovio. Dakle od trenutka preuzimanja, ja u vezi istog nemam nikakvih obaveza ni potraživanja.

Pored domena projektu dajem i hosting paket 1gb/70 gb sa pratećim resursima. Ovo ne znači da ih obavezujem da koriste isti, mogu ga i koristiti ili okrenuti domen na drugi server i slično.Slobodna volja.

Hosting paket i domen su povezani. Kome nije još osvećen DNS neka pogleda preko www.dtunnel.com

Ako ljudi sa projekta u narednih mesec dana zaključe da im domen ne koristi, molim onoga sa ovog foruma kome je potreban da se javi, da bih mu ga poklonio. Meni nije potreban. Prema oprečnim informacijama od danas i večeras pokupio sam sve ekstenzije reči gradjevinarstvo, i time stavio tačku na braću Zagrebačku na tim lokacijama. Sada ću da razvijam gradjevinarstvo.com

Naravno moja reč da ovde urednici neće trpeti duševnu bol i dalje stoji, i samo sam svratio da bih ispunio obećanje. Ako su ipak pretrpeli izvesnu bol jbg, kolateralna šteta.

Želim vas srećnu i uspešnu 2010. godinu.

Zdravo mi ostajte..
AG.RS je offline  
"Hvala" AG.RS za poruku: