Tema: Zašto, bre?
Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 09. 2007.   #14
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@mungos, to je malo detinjasto. Razumem tvoj "ne treba mi to u zivotu" stav, ali zasto dozvoljavas da te neko "otera"? Kada je meni lose na nekom mestu, nema te sile koja moze da me zadrzi, i obrnuto: ako mi je ok, nista me ne moze toliko iznervirati da me otera. A ako to i uspe, onda mi i nije bilo toliko dobro kao sto sam mislio

Znas, ja sam doziveo svasta na forumima, kada sam hteo ljudima da pomazem, neki sa strane su pisali u fazonu "sta se ti kurchis, ti kao sve znas"... bilo je ruznih stvari, neki put odgovorim, neki put precutim... jednostavno sam doneo odluku da revidiram nacin na koji cu da postujem. Ako nisi primetio ja vec godinama ne odgovaram na pitanje "kako vam se svijda moj sajt" ili "kako da promenim boje linka"... jednostavno tako sam odlucio i ako nekada i odgovorim - odgovaram isljucivo ljudima za koje sam siguran da se nece naljutiti ako im kazem iskreno sta mislim.

Opet, mozete misliti sta zelite, to je vasa stvar, ali i najgora istina moze da se kaze na vise nacina. Ja preferiram nacin na koji necu da uvredim onoga kome se obracam, ako i mislim da je shaban, pokusacu to a mu kazem na naciin na koji necu da ga povredim i omalovazavam pred svima. Mislim da mnogim ljudima ovde fali "takta". Pronadjite gde vam se pored fotelje nalazi rucna kocnica, upotrebite je ponekad.

Koliko puta sam samo napisao svasta, i pre nego sto kliknem "send" odem u klonju, prosetam, ispraznim pikslu... pokrijem decu koja spavaju... posle toga, "send" sa takvim sadrzajem mi uopste nije vise vazan, umesto "send" kliknem na "X".

Svako moze da izgubi kontrolu po nekad, svako moze da ima los dan, ali ne rauzmem da je neko konstantno van kontrole i da mu je svaki dan los dan.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat