Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 07. 2007.   #50
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pa kad ti imaš 'ladovinu... što reče Radovan III ja "pticu nisam video 20 godina", a parking ispod ponekog drveta je već obično zauzet A može ti se da pešačiš kada za 5 minuta možeš da obiđeš ceo đir oko grada. Išao sam pre 2 godine u jedan grad u Srbiji (neću da kažem koji da se neko slučajno ne uvredi jer ne mislim ništa uvredljivo) i dok sam vozio razmišljam "kako sada da nađem... ima da se iscimam i lutam dok ne pronađem zgradu". Kada sam ušao u grad, shvatio sam da i nema gde puno da se luta To nije bug, to je feature, da se razumemo

A najbliže što sam prošao izvoru u Beogradu su ove cisterne sa vodom po ulicama... Hajdučka česma i još poneki topčiderski izvori odavno ne "toče" vodu za piće.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat