Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 05. 2009.   #31
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@dootzky: Znaš šta, i oni što su radili za Hitlera pravdali su se kako nisu znali kakav je on i šta se tadi... Sve je to ista bagra, rade za zelenaše - znači i oni su u istoj ekipi Ako slučajno nisu upoznati - ja sam tu da im objasnim sve

Recimo ti radiš sajt za nekog prevaranta. Ti misliš da ti nemaš nikakve veze sa tim i da treba mirno da spavaš a znaš da je "lebac" koji jedeš zarađen na takav način? Ako ti nemaš problem sa tim - ja sam tu da te podsetim Problem je što su ti svi službenici kao "fensi", imaju jake plate i žive na račun nas. Pogledaj malo zgrade oko sebe... koje su najnovije, najveće i najraskošnije zgrade? Pa banke, naravno. Kako su "zaradili" te pare? Od otimačine, naravno.

Šalu na stranu... ja svim službenicima napomenem da to što ću da im kaže nije ništa lično, a jednom prilikom mi se jedan na deviznom sektoru prilično otvorio i čak mi naveo još neke situacije za koje nisam znao kada banka uzima klasičan harač na vazduh koji udišeš. Ni jedan službenik do sada se nije uvredio niti je to shvatio kao ličnu uvredu jer ja ne komentarišem njih lično nego instituciju.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 06. 05. 2009. u 17:31.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat