Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 04. 2007.   #112
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default a sto se Dragana tice

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Za Dragana nisam znao a ne mogu da zato sto neko hvali neciji portal da odmah zakljucujem da ima veze sa tim sajtom.
Njegov angazman (kao osobe koja odlicno poznaje desavanja i trendove na internetu i kao osobe koja ima potrebno iskustvo steceno brojnim ucestvovanjima na konferencijma za stampu) ogranicen je na ucestvovanje na konferenciji za stampu.

Postovanje na blogu i DTP-u je stvar njegove licne procene ovog projekat i stava prema njemu. Verujem i zelje da se iznese licna procena znacaja projekta koji celu pricu posmatra u sirem kontekstu nego sto su funkcionalnosti koje u ovom trenutku postoje na CC portalu i broj njegovih clanova

Off Topic: Veoma bi voleo kada bi uticaj postova na strucnim forumima bio toliki da moze da utice na trzisnu poziciju kompanija i kada bi one bile rade da "odrese kesu" za vrbovanje influensera. Nas internet je jos daleko od toga


Miloje

P.S. Cuo sam danas sjajnu stvar. Dok se mi ovde preganjamo oko mungosove, Draganove i moje uloge u celoj prici oko CC portala klinci su provalili foru "Pozovi prijatelja" i vredno skupljaju bodove

Poslednja izmena od Miloje Sekulic : 26. 04. 2007. u 17:49.
Miloje Sekulic je offline