Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 12. 2005.   #7
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

uh, di bas ovu temu nadje

Elem pivo je kao melem za moju dusu, davno sam ga poceo piti, verovatno se i ne secam koliko godina sam imao (citaj cale i stric su me kljukali kad sam bio mali :-)) ,tada je bio jelen aktuelan i bio je najbolji od svih domacih brlja.

Par godina kasnije, pojavio se i pils i lav, i cini mi se da sam tada vise pio Lav bio je nekako pitkiji i lakse ga je bilo podneti sutradan ujutro. Od tada pa do danas probao sam brdo razlicitih vrsta, sto domacih sto stranih, bio sam u Pragu pa sam naravno isprobao sve vrste koje su imali (samo svetlog posto crna ne volim) i mogu vam reci da nista bolje nisam pio, stvarno imaju super tehnologiju.

Onda sam pre dve i po godine, naleteo na jednog covu koji je trebao da pocne sa mesec dana distribuciju MB piva, i posto smo drug i ja radili nesto za njega, on nas je posle svega pocastio sa flashom MB pivao, kao mi smo medju prvima koji smo probali. Iskreno ta prva flasha koju sam popio bila je super, kvalitet je mogao da konkurise Ceskim pivama. Malo posle toga kada sam ponovo pio MB, jako sam se razocarao. Inace MB je licenca Nemakog piva 6-te klase nije ni cudo sto je tako lose.

Sada pijem samo LAVA i ono je verovatno pored Niksickog tocenog nase najbolje pivo, a posto sam postao teska pivopija, imam i jedan trik kako da ulepsam ukus piva da bude jos pitkije, samo u casu ili flasu stavite parcence limuna i dobicete skroz drugi ukus, to sam prvi put probao sa pivom smile, koje je uzasno i da nema limuna smucio bi mi se zivot.

A takodje jos jedna dobra varijanta je i pivo i tekila ili poznatije kao Banditos (Desperados) jako neobicno i na neki nacin lepo pivo.

Eto malo smorih, ali mogao bih ja jos puno toga o pivu da kazem, ali me mrzi da Vas smaram ))
__________________
Mess with the best die like rest!!!

Poslednja izmena od Zero-Cool : 09. 12. 2005. u 12:47.
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat