Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 10. 2008.   #74
zira
Vladan Zirojević
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2006
Lokacija: Beograd/Trebinje
Poruke: 903
Hvala: 106
183 "Hvala" u 82 poruka
zira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auru
Pošaljite ICQ poruku za zira Pošaljite poruku preko Skype™ za zira
Default

Citat:
Originalno napisao istok Pogledajte poruku
Znači dok ne počnu priče poput "Jel si čuo bre, komšija Rade napravio na onom Internetu neki sajt, piše o automobilima, dao prošlog meseca otkaz u firmi jer počeo da zarađuje isto ko i tamo.... a znam ga, taj nikad nije znao s kompjuterima, sve prepisivao matematiku u srednjoj.... daj da vidim i ja kako se to radi, pa da vidimo nešto, evo moja žena je zubar, može da piše nešto o medicini, tamo u domu zdravlja primila prošlog meseca dvaes' pet hiljada... daj da probamo to sa tim Internetom.
Te price neces masovno naci ni u mnogo razvijenijim i mnogoljudnijim zemljama, a one koje nadjes su izuzeci koji nikako ne potvrdjuju pravilo. Niti mogu, jer u online svijetu ne uspijeva komsija Rade/ordinary Joe, bas kao sto je i u svakom drugom poslu, vec ljudi koji se tim poslom jako ozbiljno bave.

Ukratko, nece neko uspijeti u online svijetu zato sto je online, vec zato sto je jako dobar i bolji od drugih. Komsija Rade je prosjecan, a i njegova zena zubar sa 25K dinara mjesecno je takodje prosjecan zubar i oni ce online biti na otvorenom trzistu - ispod prosjeka.
__________________
Donesi.com SrediMe
zira je offline   Odgovorite uz citat