Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 04. 2010.   #19
trazimcuruzabrak
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2007
Poruke: 209
Hvala: 0
50 "Hvala" u 9 poruka
trazimcuruzabrak is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
Upravo su me zvale 2006ta i 2008ma godina, traze informacije nazad.
Ovde neznam sta je pisac hteo da kaže


Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
linkovi sa wikipedije od 2008 ne dodaju na rank sajta
Ako je pisac hteo da kaže da link sa wikipedije ne doprinosi ugledu stranici na koju pokazuje, onda mogu reći da ne verujem jer moje iskustvo pokazuje drugačije. Koliko i DMOZ pospešuje ugled toliko i wikipedija, plus na wikipediji su stranice moćnije u smislu PageRank-a. Google čak kao faktorčić za rangiranje uzima i da li sajt ima ili nema favicon!!! a neće uzeti u obzir ako stranica ima link na wikipediji, smešno.

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
pr sajta od 2006 na ovamo svakim danom sve manje pretstavlja stvarnu vrednost stranice
Globalno gledano manje više to jeste tačno upravo zbog onih koje ja ovde i kritikujem, ali na žalost PR starnice još uvek 40% utiče na rangiranje u rezultatima pretrage.

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
Edit:
Ja dtp ne kapiram kao support forum wikipedije, ne bi trebao ni ti. Moze katanac ?
Ako sam dobro skapirao šta je pisac hteo da kaže, to on želi da se zatvore teme koje se kose njegovim stavovima ili delima? Pa budi malo demokratičan, ne mislimo svi isto. Demokratija je upravo to da svako može izneti svoje vidjenje stvari.

Nigde u pravilima ovog foruma nisam pročitao da je zabranjeno otvarati teme o wikipediji, a možda i grešim???

I na kraju krajeva opusti se jer da te podsetim u delu si foruma koji nosi naziv "OPUŠTENO"
__________________
Igrice

Poslednja izmena od trazimcuruzabrak : 16. 04. 2010. u 13:26.
trazimcuruzabrak je offline   Odgovorite uz citat